Meie Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meie Foorum

Meie oma foorum...
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 MINU unelaul

Go down 
3 posters
AutorTeade
Alice
Kõrgvalitseja(nna)
Kõrgvalitseja(nna)
Alice


Postituste arv : 71
Hüüdnimi : Alice Wink
Registration date : 01/02/2009

MINU unelaul Empty
PostitaminePealkiri: MINU unelaul   MINU unelaul Icon_minitimeEsm Veeb 02, 2009 6:00 pm

Another vampire story, Very Happy
Sellel jutul on nagu kõigest paar osa edasi kirjutatud kõigest ja ma tahan nagu viienda ka kunagi valmis saada.. sellepärast siia lisangi, et ehk tulevad mõtted.

1.



,,Dorothy.''
Hääl tuli minu seljatagant ja ma keerasin ringi. Vaatasin otsa Lesleyle, kelle ilme oli rahulik. Ta naeratas mulle enda kahvatute huultega, paljastades enda teravad ja samas ka täiuslikud hambad. Tundsin korraks kadedust üle keha voolamas, kuid summutasin selle tunde kiirelt. Tüdruku pilk püsis veel pikalt minul enne kui ta rääkima hakkas:
,,Neile on kõik teada..'' ütles ta aeglaselt, hammustades alahuulde. Kergitasin kulmi ja vaatasin teda natuke üllatunult.
,,Mis asi teada?'' ei mõistnud ma eriti. Les kortsutas enda tumedaid kulmi ja sasis oma helepruune juukseid.
,,Seda kes ma olen..'' ütles ta viimaks, hakates minu ees edasi-tagasi kõndima. Tundsin kuidas aasa jahe tuul minu nägu õrnalt taob. Vahepeal muutus tuul tugevamaks, sasides mu tumepruune juukseid.
,,Kes sa siis oled?'' küsisin uudishimulikult, vaadates tema tegevust pealt. 16. aastase jaoks olen ma ikka täielik jobu. Kuigi jah, Les pole mulle kunagi rääkinud kes ta tegelikult on ja millega ta tegeleb. Ta on minu tuttav olnud juba üle aasta ja koguaeg on mul olnud tunne, et ta varjab midagi minu eest. Midagi, mis on varjamist väärt, kuid on vaja, et seda saaks kellegile rääkida. Kellegile mõistvale isikule. Mina olin sellest nimekirjast kustutatud. Ma polnud mõistev ega midagi. Ma olin eelarvamustega.
Ohates tõmbasin käega üle enda juuste, et need näo ette ei kukuks.
Lesley ei vastanud mulle vaid heitis närvilisi pilke kord mulle ja siis kruusatee poole. Ma polnud kindel, aga ma vist tõesti kuulsin kuidas Les pomises vandesõnu. Vangutasin kurvalt pead. Teda vaevab tõesti miski.
,,Räägi julgelt välja, Les..'' müksasin teda õrnalt käega. Ta ei pannud mind tähele vaid seisatas, heites pilgu maha.
Olgu, kui ta kavatseb vaikida, siis ootan mina kuni ta viimaks midagi ütleb.
See "viimaks" saabus üsna kiirelt. Lesley tõstis pea, vaadates minu poole, silmad täis kurbust ja ilmselgelt ka pettumust.
,,Selleks, et jäljed kaotada pean ma tõendid kaotama..''selgitas ta mulle. Huvitav strateegia..
,,Olgu.. ja kuidas sa seda teha kavatsed?'' küsisin temalt, silmadest paistmas see uudishimulik helk.
,,Ma kaotasin kõik tõendid ja ainult üks on veel alles..'' ütles ta tõsiselt, vaadates minule otsa. Kortsutasin kulmi kui ta minu poole astus. Miskipärast hakkasin teda kartma ning sammusin iga tema läheneva sammuga tahapoole, vaadates ainult tema silmadesse. Lesi sinised silmad olid tõmbunud mustaks ja ta vaatas mind sellise ilmega mida ma ei unusta mitte kunagi. See oli segunenud viha, haletsemise ja võidurõõmuga. Miski siin ei klappinud. Heitsin närvilisi pilke üle tema õla, oodates nüüd, et keegi välja hüppab ja naerma hakkab, Lesley nendega, kuid ümbruses oli kõik vaikusesse mattunud. Kuulsin kuidas iga mu samm heinal krõbiseb.
,,Sa kavatsed mu tappa?'' küsisin vaikselt õhku ahmides. Lesley ei vastanud midagi. Vaatasin tüdrukut suurte silmadega, üritades pääseteed leida. Miks ta käitus äkitselt nii?


Seisatasin kiirelt ja lükkasin Lesley enda tee pealt eest, pistes jooksma kruusatee poole. Sealt edasi joostes oleksin ma saanud kiirelt koju minna ja end oma tuppa lukustanud.
,,Sa ei saa minu eest põgeneda!''
Lesley hääl oli külm kui ta seda karjus. Vaatasin joostes üle õla ja mu nägu muutus valgeks ja sisikond tõmbus kokku. Temast polnud aasal jälgegi.
Tee tundus olevat kaugel, kuid ometigi jõudsin ma sellele ja tõetusin kätega vastu põlvi, ise hingeldades. Ma pole kunagi suur jooksumees olnud ning praegu ma kahetsesin seda. Mingi aja pärast tundsin kuidas miski mu kukalt põletab ning tõstsin pea. Ma ei tea kui kaua ma siin olnud olen, kuid päike oli pilvede tagant välja tulnud. Lesleyst polnud lagendikul jälgegi. Tõusin korralikult püsti ja lonkasin enda jalgratta juurde, sõites sellega viimaks koju. Niipea kui ma homme Lesi näen, räägin ma temaga tõsiselt sellel teemal!




***






Lükkasin ukse vastu majaseina ning vaatasin kuidas see lohakalt maha kukkus, tekitades ühe imeliku hääle mida ma kirjeldada ei oska. Värisesin siiamaani sellest hirmust ja mis veelgi hullem, siis ma hingeldasin ja süda ähvardas välja hüpata sellise tagumise peale.

Koju sisse astudes tundsin ennast kuidagi paremini. See mõjus isegi rahustavalt. Kiirustasin vannituppa kus ma sooja dušši all end ära pesin ja puhtad riided selga panin. Olin tee peal mitu korda kukkunud ja kuna ma olin kiirustanud, siis ma polnud isegi tähele pannud neid haavu mis õrnalt veritsesid. Otsisin kapist välja plaastrid ning kleepisin need põlvedele ja küünarnukile.

Oiatasin vaikselt kui ma põrandalt püsti tõusin ja enda toa poole sammusin. Alles nüüd panin ma tähele, kui valus mul kõndida oli. Enda toas hingasin kergendunult sisse. Siin oli sama hea tunne nagu kindluses.

Heitsin voodile pikali, vaadates tühja pilguga lage. Mida Lesley mõtles siis, kui ta ütles, et ta kavatseb lahti saada kõikidest tõenditest.
Mälus kummitamas tema pilk, pöörasin ma end külje peale, vastamisi seinaga. Oliivivärvi mustrid ei mõjunud kuigi rahustavalt, seega sulgesin õnnetult ohates silmad.
Lesleyl oli kavas teha midagi kohutavat..


Surusin käe suu ette ja surusin selle rusikasse, oskamata muudmoodi ennast talitseda. Tugevalt ennast rusikasse hammustanud, neelatasin vaikselt. Tundus nagu kajaks see kõik mu toas vastu ning esimest korda tundsin ma isegi enda toasviibimisest hirmu.
Tagasi üles Go down
Valinor_Hunt
Kõrgvalitseja(nna)
Kõrgvalitseja(nna)
Valinor_Hunt


Postituste arv : 131
Asukoht : Keskmaa Ekspressi otseliin Tartu - Edoras - Suurkaeve - Veeäärne - Minas Tirith - Tartu
Hüüdnimi : Hunt, liba, Tukk, Took
Registration date : 01/02/2009

MINU unelaul Empty
PostitaminePealkiri: Re: MINU unelaul   MINU unelaul Icon_minitimeEsm Veeb 02, 2009 6:03 pm

Sõnad jäävad kängu, ei saa midagi öelda.
Tagasi üles Go down
http://meie.heavenforum.com
Õnneseen
Põrkav Jänku
Põrkav Jänku
Õnneseen


Postituste arv : 20
Age : 27
Asukoht : Õnnemaal. :D
Registration date : 19/02/2009

MINU unelaul Empty
PostitaminePealkiri: Re: MINU unelaul   MINU unelaul Icon_minitimeReede Veeb 20, 2009 11:29 am

Selliselt ei tohi midagi alustada.
See on täielikult ebaselge, ja kui sa tahad sellist "poolepealt" midagi kirjutada, siis pead sa lisama sinna informatsiooni, nii et see tunduks "poolepealt" algav jutt, aga samas me saaksime piisavalt informatsiooni, et aru saada. Kui ma saaksin selliselt algava raamatu kätte, viskaksin selle otsekohe maha, ja võttaks mõne teise raamatu.
Kes on Lesley? Mis asi ta on? Inimene? Miks tal on Dorothy peale üle olek? Ta on vampiir või tegi endale lisahambad, et nad teravad oleksid? Okei, see oli natuke liialdatud.

Aga mis suhe on Lesi ja Dorothy vahel?
Mida nad koos teevad?
Kust tuleb Les?
Mida nad kolm minutit enne tegid?

Jne.

Neid küsimusi on veel palju.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





MINU unelaul Empty
PostitaminePealkiri: Re: MINU unelaul   MINU unelaul Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
MINU unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Meie Foorum :: Käsitöö :: Järjejutud-
Hüppa: