Meie Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meie Foorum

Meie oma foorum...
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Rollimängu abi

Go down 
2 posters
AutorTeade
Alice
Kõrgvalitseja(nna)
Kõrgvalitseja(nna)
Alice


Postituste arv : 71
Hüüdnimi : Alice Wink
Registration date : 01/02/2009

Rollimängu abi Empty
PostitaminePealkiri: Rollimängu abi   Rollimängu abi Icon_minitimePüh Veeb 01, 2009 5:51 pm

Kuna siia on vist tulnud ka need, kes pole rollimängudega kunagi tegelenud, siis siia lisan väikese õpetuse Smile

Alice jõudis viimaks Huilgavasse Hurtsikusse ja tõmbas kapuutsi peast. Mantli pealt tilkusid vihmapiisad ning ka tema juuksed olid natuke märjad.
Korraks muiates, lükkas ta punakad juuksesalgud silme-eest ära ja lasi hallidel silmadel korraks hurtsikus ringi rännata. Kõik oli vana ja tolmune. Kergelt ohanud, liikus ta ühe toa poole. Toa keskel seisis vana pooleks murtud laud ja selle kõrval kaks vana tugitooli. Mõlemal oli paks tolmukiht peal. Nina kinni hoides, otsustas tüdruk, et ootab siin ära enda tuttavad, kellega ta pidi kokku saama ning potsatas ühele toolidest istuma. Koheselt hüppas ta ka püsti, ise tolmust aevastades ja köhides.

Loodan,et saite aru? Very Happy
Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke kiri adminile . Smile
Tagasi üles Go down
Õnneseen
Põrkav Jänku
Põrkav Jänku
Õnneseen


Postituste arv : 20
Age : 27
Asukoht : Õnnemaal. :D
Registration date : 19/02/2009

Rollimängu abi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rollimängu abi   Rollimängu abi Icon_minitimeNelj Veeb 19, 2009 11:00 pm

Minu arust pole see üldse selge!

Rollimängi on mäng, kus mängib üks mängija enda tegelast.
Peab tegema enda, ja oma tegelasega vahet, nad pole kindlasti sarnased, ja äkki ei tohi muutuda külmast ja vastikust tegelasest, tema tore ja lahke mängija.

Rollimängus kirjutab mängija kõik tema tegelase teod, mõtted, ja lausumised.
Teod on tavalises tekstis.
Näited :
Mina ootas juba pool tundi maja ees, kuid kedagi ei tulnud. Miks ta seal istus? Lihtsalt, sest oli unustanud oma võtmed koju, ning see tõttu ei pääsenud ta enda majja.

Mõtted on tavalised italicus, aga neid saab panna ka tähekeste vahele või teiste märkide vahele, pea asi on, et aru saadav.
Näited :
Jama jama... Miks ma üldse ei jäänud kooli? Ah sa tobukene... Sa pealegi ei olnud kindel, kas sul võttmed kaasas olid.
või
*Jama jama... Miks ma üldse ei jäänud kooli? Ah sa tobukene... Sa pealegi ei olnud kindel, kas sul võttmed kaasas olid. *
või
~Jama jama... Miks ma üldse ei jäänud kooli? Ah sa tobukene... Sa pealegi ei olnud kindel, kas sul võttmed kaasas olid. ~
jne.

Kui tegelane räägib, siis see on tavaliselt juttumärkides.
Näited :
"Tere... Ee... Kas teil juhuslikult kella poleks? "


Rollimängimiseks on erinevaid stiile, aga kõige tavalisem, on juttustamine kolmandas isikus ja minevikus.


Võib olla see on selgem... Aga kes poleks rollimänge mänginud xD?
Tagasi üles Go down
 
Rollimängu abi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sigatüüka rollimängu registreerumine
» Alagaesia rollimängu registreerumine
» Uderworld Evolutioni rollimängu registreerumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Meie Foorum :: Üldine :: Ideed-
Hüppa: